ВІДГУКИ

Інститут біології тварин НААН України


Препарат «Натузим» є унікальним поліферментним препаратом, у склад якого входять дев’ять ферментів, що сприяють більш повноцінному засвоєнню поживних речовин усіх кормових інгредієнтів раціону. Нами проведено дослідження ефективності застосування препарату «Натузим» у годівлі сільськогосподарської птиці, зокрема курей-несучок. У результаті досліджень встановлено, що додаткове введення препарату призводить до збільшення середньодобових приростів молодняку та маси тіла на початок занесення птиці, підвищення несучості, збільшення міцності шкаралупи яєць. Поряд з цим, покращується біологічна та харчова цінність одержаних яєць, за рахунок збільшення вмісту каротиноїдів, вітамінів А та Е, а також розчинних протеїнів. Усе вище сказане, дає нам вагому підставу рекомендувати поліферментний препарат «Натузим» для застосування у годівлі сільськогосподарської птиці.

Кирилів Богдан к. с.-г. наук, докторант лабораторії фізіології, біохімії та живлення птиці Інституту біології тварин НААН


"Агро Фемелі"


Наша компанія виготовляє і реалізовує кормові добавки та препарати для сільськогосподарських тварин, птиці та риб.
Тривалий час працюємо з НАТУЗИМОМ і можемо переконливо сказати, що це досконало підібрана поліензимна композиція, яка практично максимально поповнює дефіцит ферментів у кормах для сільськогосподарських тварин, птиці та риб.
Хороший, надійний продукт за співвідношенням ціни і якості на сьогоднішньому ринку України.
Будемо раді подальшій взаємовигідній співпраці з Вашою компанією.

Ткачук Віталій Мирославович д. с.-г. н. керівник відділу виробництва ТОВ «Агрофемелі» м. Львів

«Агропромислова компанія»


Більше 2 років вводимо в раціон наших свиней і бройлерів ферментний препарат НАТУЗИМ, що поставляється Вами. Його застосування дає стабільно відмінні результати: гідний приріст, хорошу конверсію.
Великим плюсом НАТУЗИМА є його мульти-склад, в який входить фітаза, так як вводити її окремо, сильно підвищує собівартість корму.
Дякую за плідну співпрацю і стабільні поставки цього продукту.

Бєлінський Олексій Геннадійович Начальник відділу постачання ПрАТ «Агропромислова компанія» м Мелітополь.

ПП
«СЄМІКС ПЛЮС»


При виробництві комбікормів, ми використовуємо сировинні компоненти тільки найвищої якості. Тому вже більше 5 років працюємо з австралійським мультиферментним комплексом НАТУЗИМ, який поставляє Ваша компанія. НАТУЗИМ - стійкий, стабільний, з 100% дією компонент для виробництва комбікормів і преміксів, заслуговує тільки на найвищу оцінку.
Дякуємо Вам за довгострокові, партнерські відносини.

Кожурін Сергій Антонович Засновник ПП «СЄМІКС ПЛЮС», ТМ «НАШ КОРМ», м. Дніпро.

ПУБЛІКАЦІЇ

Щомісячний журнал "Корми і факти"

лютий, березень 2019 р.

Інформаційний щомісячник "Тваринництво і ветеринарія"

(226) квітня 2014 р.

Журнал "Корми і Факти"

№ 5 (21) травня 2012 г.

Науково-виробничий журнал "Свинарство України"

№ 3, серпень 2011 г.