РЕЗУЛЬТАТИ ЗАСТОСУВАННЯ

Механізм позитивного впливу НАТУЗИМА в годівлі птиці

НАТУЗИМ, що надходить з комбікормом в організм птиці, починає проявляти свою активність відразу після прийому корму в ротовій порожнині і в зобу. У слабокислій з коливаннями до слаболужної реакції вмісту зоба істотно активується амілаза НАТУЗИМА. В результаті посилюється робота ферментів з розщеплення крохмалистих полісахаридів до декстринів і глюкози. В результаті 1,5-3 годинної обробки в зобу істотна частина крохмалю розпадається, а паралельно з цим поліпшується доступність субстрату до протеолітичних ферментів, коли зобний хімус надійде в залозистий, а потім і в мускульний шлунок. Таким чином, прискорена і більш істотна деградація крохмалю за участю амілаз НАТУЗИМА, стає передумовою для більш успішної роботи протеолітичних ферментів в шлунку птаха.

У шлунку білки ферментованого корму набухають під дією соляної кислоти, піддаються впливу протеолітичних ферментів, які розщеплюють їх четвертинну і третинну структуру. Жири піддаються емульгуванню і частковому розщепленню до гліцерину і жирних кислот.

В просвіті тонкого кишечника, починаючи з дванадцятипалої кишки, кислотність відновлюється до позначки 5,6 і далі зростає в міру просування хімусу до товстої кишки до 7,5. Ці інтервали рН повністю активують всі складові НАТУЗИМА і включають в роботу його амілазу, ксиланазу, протеазу і фітазу. В результаті їх роботи відбувається максимально повне розщеплення білків до амінокислот, декстринів крохмалю до глюкози, некрохмалистих полісахаридів до глюкози і фітінових з'єднань до іонного фосфору. У тонкій кишці відбувається всмоктування продуктів розщеплення.

У сліпих відростках товстого кишечника рН зростає ще, що стає причиною активації целлюлаз НАТУЗИМА, це забезпечує зростання ступеня розщеплення целлюлози корму.

У товстому відділі кишечника НАТУЗИМ забезпечує посилену структуризацію хімусу з вивільненням незв'язаної води. В результаті вода активно всмоктується в прямій кишці, а консистенція посліду птиці нормалізується.

Такий механізм роботи НАТУЗИМА у птиці забезпечує зростання перетравності поживних речовин раціону і зниження витрат кормів на одиницю продукції. Паралельно з цим нормалізуються окремі фізіологічні характеристики організму птиці.

Матриці для складання раціонів з НАТУЗИМОМ в годівлі птиці

для молодняка птиці, бройлерів, гусей, індиків

 

для курей-несучок, качок, декоративних птахів

 

Норма введення:

для курей-несучок, качок, перепелів, декоративних птахів -

250-350 грам на тонну комбікорму

для молодняка птиці, бройлерів, гусей, індиків -

350-500 грам на тонну комбікорму